Płatne-Ankiety.eu

Zarabiaj bez wychodzenia z domu!!!

TNSonline - Płatne Ankiety


Powrót

TNSonline

TNSonline Płatne AnkietyOpis:

TNSonline jest to program zorganizowany przez agencje badawczą TNS Polska jest ona najbardziej doświadczoną firmą na polskim rynku. Powstała w wyniku połączenia dwóch firm TNS OBOP i TNS Pentor w 2012 roku.


Aby zarejestrować się do tego programu TNSonline musisz spełnić warunek a mianowicie być w przedziale wiekowym między 15 a 87 lat


Będąc uczestnikiem programu TNSonline za każdą dobrze wypełnioną ankietę otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na gotówkę, wesprzeć jakąś organizację charytatywną lub doładować konto telefoniczne sobie lub innej osobie.


Aby wypłacić z programu TNSonline gotówkę to musisz mieć uzbierane minimum 500 pkt, czyli 50 zł, które jest przelewane na konto bankowe lub na cele charytatywne. Doładowania do telefonu już od 10 zł.


Kliknij w poniższy link, aby dołączyć do programu TNSonline
Rejestracja od 15 Lat Panel badawczy jest Polskojęzyczny

Plusy

  • Z nagrody z programem TNSonline nie musisz się rozliczać z urzędem skarbowym
Minusy

Twoja ocena to: 2

Ilość polubień: 0   


Zarejestruj się do TNSonline i zacznij zarabiać na płatnych ankietach

TNSonline Opinie (0)
Warning: require(http://www.propanel.eu/as1.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/pnrka/domains/platne-ankiety.eu/public_html/komentarze.php on line 207 Fatal error: require(): Failed opening required 'http://www.propanel.eu/as1.php' (include_path='.:/usr/local/php/p55/lib/php') in /home/pnrka/domains/platne-ankiety.eu/public_html/komentarze.php on line 207